Hakkımda
Alper ERDEM 1971 yılı Ankara doğumludur. Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü lisans programını  tamamlamıştır. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü "Uluslararası Finansal Raporlama  ve Bağımsız Denetim" Uygulamaları" konusunda yüksek lisansını tamamlamıştır.

2005 yılında SMMM olmaya hak kazanmkıştır. 3 yıl ASMMMO Ostim Bölge Temsilciliği görevini yürütmüştür. Çeşitli kurs ve seminerlerde eğitmenlik yapmıştır.  ASMMMO eğitim komisyonu üyeliği ,Mesleki denetim komisyonu üyeliği,Stajer izleme komisyonu üyeliği yapmıştır.

Ankara Üniversitesinde aldığı bağımsız denetim geçiş eğitimleri sonucunda 2015 yılında Bağımsız Denetçi ünvanı almaya hak kazanmıştır. Çeşitli dergilerde ve internet sitelerinde yayınlanmış bağımsız denetimde kalite gibi mesleki konularda pek çok makalesi bulunmaktadır. 2007 yılından bu yana mesleki faaliyetlerini kendi bürosunda yine Ostim'de serbest olarak sürdürmektedir.Evli ve bir çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.   3568 Sayılı Kanun ve Diğer Yasalar ve Mevzuat Uyarınca MUHASEBE ve MALİ DANIŞMANLIK Hizmetleri Verilmektedir.
Halen Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası danışmanlığını yapmaktadır
Copyright 2017 - Smmm Alper Erdem - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright 2017 - Smmm Alper Erdem - Tüm Hakları Saklıdır